Drzwi PCV ALUMINIUM

Kategoria: Drzwi

Drzwi są wizytówką Państwa domu, a oprócz tego zapewniają bezpieczeństwo oraz chronią przed hałasem i warunkami pogodowymi.

Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, będą Państwu służyć przez wiele lat. Wśród proponowanych modeli można znaleźć drzwi z różnymi ozdobnymi panelami, które wykonane są z płyt PVC wypełnionych pianką i wzmocnionych elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi odpowiednie bezpieczeństwo oraz izolacje akustyczną i termiczną całości konstrukcji.

sd Zapewniamy też system profili drzwiowych firmy Aluplast dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis pod względem estetycznym, ani pod względem technicznym. Oferowane drzwi zewnętrzne dostępne są w wersji z przeszkleniem. Dodatkowo istnieje możliwość uzupełnienia drzwi o naświetla boczne i górne.

Do profilu drzwi wejściowych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Profil drzwiowy standardowo dostępny jest w dziesięciu kolorach i sześciu okleinach drewnopodobnych.

Zalety naszych drzwi wejściowych:

  • Różnorodność form
  • Niezawodna funkcjonalność
  • Znakomita statyka dzięki grubym przekrojom profili
  • Skuteczna ochrona antywłamaniowa
  • Dobra izolacja cieplna za sprawą progu wzmocnionego włóknem szklanym
  • Specjalne uszczelki chroniące przed przeciągami

sd Konstrukcja drzwi PCV

  1. 1. Zaspawane łączniki narożne gwarantują wysoką stabilność.
  2. 2. Wzmocnienie skrzydeł dla dużych obciążeń statycznych.
  3. 3. Biegnąca dookoła wewnętrzna uszczelka oporowa zapewnia wysoką szczelność.
  4. 4. Izolowany cieplnie próg.

Współpracujemy z